About Us


About Us

KİPORTİNVESTMENT

(Key international portal for İnvestment)

My Home My Choice My İnvestment Exclusiv portali hayata geçiren 

yönetici İlkay Köneç’ tir.

 

••Ev hayatında aradığınız her şeyin aynı çatı altında buluştuğu Kiportinvestment: Gayrimenkul tanıtımının ve pazarlamanın, insanların yaşadıkları her yerden rahatça tanıtım yapabileceği, yatırımcıların ve iş sahiplerinin  hizmet verdikleri bir portaldır. 

•Mimarların ve mühendislerin, farklı sektörlerdeki neredeyse tüm hizmet dallarında faaliyet gösteren şirketlerin verdikleri ilanlara tüm ülkelerden daha rahat ve güvenilir ulaşabilirliği sağlamaktadır. 

•İnsanların en iyi dostu olan evcil hayvanları da unutmamak gerekir. Onların da ihtiyacını karşılayacak kaliteli hizmet sunan farklı şirketlerin hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. 

•Ev içi tasarımlar için farklı zevklere hitap eden ilgili mobilya firmalarını bir araya getirir. Herkesin aynı çatı altında güvenle buluşmasını sağlayan Kiportinvestment seçici ve titiz çalışır. 

•Turizm sektöründe hizmet veren ve tanıtım yapan otellerin, spalarını, spor aktivitelerini ve daha bir çok özelliğini görebilir ve ailenizle nerede tatil yapabileceğinizi bu portaldan belirleyebilirsiniz.

Tatil yaptığınız süreçte yat tatili veya yat ehliyetli tatil yapmak istediğinizde de sizin için en iyilerini Kiportinvestment portalinde buluşturacağız. 

• Farklı ülkelerdeki araba şirketlerinin ve araba kiralama şirketlerinin her bütçeye uygun arabalarını sizin için sunacağız . 

Eğer siz de girişimci veya yatırımcıysanız, öyleyse ne bekliyorsunuz? Buyurun hoşgeldiniz portalımıza!

My Home My Choice My Investment 

Kiportinvestment 

Benim evim benim seçimim benim yatırımım.

Kiportinvestment Sizinle beraber büyük bir aile olmaya geldik. 

Sevgi ve Saygılarımla 

İlkay Köneç